Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları ilk etapta adaptör girişindeki deformasyonlardır. Buna benzer sorunlar şarj girişinin sürekli sokulup ötürü olduğu gibi girişi bağlıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör tamiri arızalı jakın orijinal girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün çok enerjiden sebeple yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genelde garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik kabloları manyetik bir alan yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu cihazınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile bantladıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak bilgisayarlarınızı bataryayı çıkararak doğrudan adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı problemi ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu nazikçe yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.